Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATEŞİ SÖNDÜRMEK

23.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Heline881
Bi evden çıkıyorum 3 veya 4 basamak merdiveni var önüde çitli gibi yanında bi kulübe var küçük beton ve orda bide yere yakın çeşme var bahçesi var galiba mangal gibi bir şey yapmışız ateş var odunlar siyah alev kırmızı yakın kız arkadaşım bi kaç arkadaşım daha ve eski sevgilimle en yakın arkadaşı var, eski sevgilim ve yakın arkadaşı kulübenin orda çeşmeye yakın gidip o çeşmeden su doldurup ateşi söndürmek istiyorum çimler yemyeşil büyük ateşi söndürüyorum fakat küçük bir ateş daha var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu ilişkinin en can yakıcı kısmını bitirmişsiniz. Çünkü sanırım o kişi ile evlenme hayalleri kuruyordunuz. Ama içinizde ona karşı hala ufak bir beklenti ya da istek var. Zamanla o da geçecektir. Bazen unutmak için para harcamak, gezmek, alışveriş etmek gibi şeyler gerekiyor. Siz de öyle yapmışsınız sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA