Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ATATÜRK'ÜN EVİNE GİRMEK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gök
Ruyamda atatürkün evini Ziyarete gidiyorum. Başka insanlarda var. Eşyaları resimleri duruyor. Bir odada büyük tabutu duruyor ve ben camın arkasından görüp hüzünleniyorum. Sonra balkona çıkıyorum. Manzara çorak topraklar var ileri doğru baktığımda deniz üzerinde duran bir sürü bekleyen gemilerin olduğunu görüyorum. Hava alacakaranlık gibi. Sonra kırmızı koltukların olduğu bir odaya giriyorum eşyalarına bakarken birden elimin üzerinde atatürkle ilgili bir çizim oluşuyor birden.değişik hissediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Atatürk, kendi ilkelerini ve bakış açısını simgeler. Atatürkçü düşünceyi benimseyen insanlar sizi etkileyebilir. Onu daha iyi anladığınızı hissedecek ve bu hissedişte derin bir huzur bulacaksınız. Adeta anısına saygı diyeyim. Elinizde oluşan çizim bundan sonra bu ilkeler ya da bu siyasi görüşün kaderinizi etkileyeceğini haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA