Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLANLA BİR RUHA SAHİP OLMAK

23.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hazar
Rüyamda sanki ruhumu aslan temsil ediyordu sanki bir aslandım. ormanlık alanda sürü gibi bir yerde önümüzde ölü bir erkek aslan var o bizim liderimiz. sonra belki aslan halimle belki de aslanın yanında ruhumla bir karar alınıyor ve lider gibi bir şey oluyorum. uçuruma çıkıyorum yüksek bir yere ve kükrüyorum. aslanın yanında ruhumda var. belki de aslanla birlikte ruhum hep yan yanaydı aslan değildim tam anlayamadım orayı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir hayalin içinde kendinizden bir parçayı güçlendirmiş, aslana atfetmişsiniz. Bir liderin ardından gücünüzü ispat edeceğiniz anlaşılıyor. Siz yürekli birisiniz. Ya bir ruh ailesinin ya da dünyevi bir gücün başına geçeceksiniz. Bizler buradaki ailelerimiz gibi ruh dünyasında da ailelere sahibiz. Tek fark orada aileler çok geniştir ve bireysellik yerine bütünleşik olma özelliği taşırlar. Ama yine de liderlik vardır. Ruh ailelerinde dünyevi yaşamların edinimleri bazı ruhları güçlü kılar. Siz o güçlü ruhlardan birisiniz. Ruhsal alemde aslan, en güçlü ruhu temsil eder. Çünkü orada insan faktörü yoktur ve aslana meydan okuyacak güç çok azdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA