Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASLANIN KADIN OLMASI

16.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kırmızı
Merhaba, eşimle ev bakıyorduk gerçekte de ev arıyoruz, bir siteye giriyoruz, arkamızdan bir aslan takip etmeye başlıyor yeleli büyük bir erkek aslan. Ondan korkup 1. Kattaki bir dairenin balkonundaki masaya oturuyorum. Aslan da geliyor, bana arkadan sarılıyor. Montumdaki tüyleri çekiyor, korktuğum için montumu çıkarıp sandalyeye koyuyorum, montun tüylerinden dolayı beni yenecek bir hayvan sanmasın diye. Aslan tatlı ve gülümseyerek bakıp ellerimi tutuyor, mavi gözlü, sarışın 1 kadına dönüşüyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kadın devlet görevlisi birinden başta çekineceksiniz ancak sonradan bu kadından fayda görecek, onu kendinize yakın hissedeceksiniz. Bu kadın adeta sizinle zorla arkadaş olacak. Aslan, güçlü insanları temsil eder. Ancak aynı zamanda devletin adamlarıdırlar. Mahkemelik bir işiniz varsa mesela bir avukatı temsil edebilir rüyanızda. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA