Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASKERLERİN ÖLMESİ

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ebac
Ben dışarıda eşimi beklerken hava gündüz her yer polis asker doldu ben Türk askerlerinin arkasında yabancılar Türk askerlerinin öbür tarafında yüzleri birbirlerine dönük gülümseyip sıra ile muntazam düzenli geçiyor kimse durmuyor ilerliyor herkesin eli havada ben köşede beyaz kapı var arkasına geçince yabancılar Türkleri öldürüyor her düşen asker yerine yenisi geçiyor öldürdüklerini silah seslerini yere düştüklerini gördüm kan yok kapı bembeyaz ev iç kapısı gibi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Farketmediğiniz bir şeyi yeni anlayacaksınız. Askerlerin ölmesi, yabancı bir ülkenin ülkemiz üzerinde yıpratma politikası izlediğini anlatabilir. Ancak diğer yandan bu rüya sadece sizin içsel güven duygunuzla da ilgili olabilir. Asker güvenliktir, yabancılar güven duygunuzu törpülüyor, siz yeniliyorsunuz. Bir döngünün içinde, bu şekilde yaşayıp gidiyorsunuz sanki. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA