Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ASKERE GİTMEK

07.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen C.
Merhabalar Rüyamda büyük bir stres içinde askere gitmek üzere olduğumu ve ağlayıp gitmemek için çabaladığımı gördüm. Benim ile birlikte pek çok bayanın bir otobüs ile askere götürülürken yanımda eşim de vardı. Bir süre otobüs ile gittikten sonra indirilip yürümeye başladık. İnce bir kaldırım üzerinde tek sıra halinde sağ tarafımız yemyeşil tarlalar ile çevrili uzun bir yolda eşim ile yürürken hala mutsuz ve üzgündüm. Yorumlarınız için şimdidien teşekkürler..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Zorunlu olarak bir baskı altına girecek ya da güvenilirliğinizi, sağlam duruşunuzu ispat etmek zorunda kalacaksınız. Dünyada kadınların maruz kaldığı baskılar malumdur. Bu nedenle kendinizi diğer kadınların arasında görmüşsünüz. Eşiniz var neyse ki ve size sürekli destek olacak. Bu rüya işinizle ilgili yaptırımları ve zorlanmaları temsil edebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA