Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ASANSÖRDE OLMAK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SPAWN
Merhaba,Rüyamda ekonomi bakanlığında çalışıyormuşum. Esasında hiç aklımda olmayan bir şey. Orada belli bir pozisyonda çalışıyormuşum. Oradayken asansör bekliyorum bir türlü gelmiyor sonra geliyor ancak alakasız katlara gidiyor. Sonra ilgili kata gidiyorum gibi. Daha öncesinde bir iş veriyorlar ama biraz basit saçma bir iş gibi bende tamam deyip yapıyorum çok içimden gelmese de, başlıyorum, böyle bir durum. Bir anlamı var mı?Tşkler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ekonomi bakanlığı mali işleri temsil edebilir, resmi kurum işlerini, devlet memurluğunu temsil edebilir. Nerde çalıştığınızı ya da bu konudaki beklentinizi yazsaydınız daha net bir şey söylerdim. Asansörün iniş çıkışları kariyer değişimlerini, işle ilgili kaygıları temsil ediyor. Kendi kapasitenizin çok altında işlerde çalışmak zorunda kaldığınızı ya da kalacağınızı düşünüyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA