Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AŞAĞI DÜŞMEK

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Mesut
Eski bir evde oturuyoruz, sevmediğim bir adam ve arkadaşları bize geldi.Bu adam kaşımı jiletle biraz kesip aldı, sinirledim daha fazla izin vermedim.Oturduğumuz bir odanın üstünde tavanın hepsi tahtadan yapılmıştı yani üst oda görünüyordu.Kız kardeşim bu tavana örtü sermiş üst oda da oturuyordu.Ona seslenip dedim ki tavan çökecek ama dinlemedi .Tavan çöktü ve kız kardeşim aşağıya düştü ve nefes alamıyorum,kesin öldüm dedi.Onun sırtına vurdum nefes alsın diye ama korkudan uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu erkeğin sizin üzerinizde ve ailenizin üzerinde nazarı var. Belki de sizin üzerinizdeki negatif enerji ailenizi de etkiliyor ve özellikle de kardeşinizi. Bu erkekten uzak durun. yaydığı kötü sinyaller kız kardeşinizin aniden, ciddi sorunlar yaşamasına neden olacak, aile içinde sorunlar çıkartacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA