Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARACA ÇARPILMASI

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı Aile
Merhaba, rüyamda annem ve yengemle sofradayız. Ben salatanın suyuna ekmek banarken yengem, "Bir kurban kesemediniz ki onun suyuna ekmek banalım." diyor. Yiyemiyorum bandığım ekmeği tadım kaçıyor çünkü. Sonra eşim geliyor, "Arabaya vurmuşlar, her yerini kırmışlar." diyor. Gidip bakıyoruz. Bir otoparkta ve camları kırılmış, hasar görmüş.Aracı satarken değeri düşecek diye, maddi kaybımıza çok üzülüyorum. Eşime, benim oturduğum yerin kapısının kırık olup olmadığını soruyorum. Orası kırılmaz ki arabada diyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın başı bilinçaltınızın bir ürünü. Sanırım sözlerden çok etkileniyorsunuz, hemen tadınız kaçıyor. Kurban kesemediğiniz için de içsel bir sıkıntı duyuyor olabilirsiniz. Aslında rüyanın devamı da bu sıkıntılı beklenti ile ilgili olabilir. Yani kurban kesmediğinizden başınıza bir şey geleceğini düşünüyorsanız, bilinçaltınızda böyle bir endişe varsa, arabaya gelen hasar da bu endişenin yansıması olabilir. Diğer kısımdan bağımsız yorumlarsam kararlarınızı etkileyecek, geri adım atmanıza neden olacak bir müdahale olacak hayatınıza diyebilirim. Siz etkilenmeyeceksiniz ama eşiniz etkilenecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA