Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABAYI KONTROL EDEMEMEK

06.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Psikolog adayı
İyi günler ben 21 yaşında bayan bir öğrenciyim.Üniversiteyi ailemden uzakta okuyorum .sürücü ehliyetine sahibim memlekete gittiğim zamanlar hep arabayı kullanırım lakin rüyamda gece yolda araba sürüyordum ama direksiyon hakimiyetim fren gaz ayarını bir türlü yapamıyordum araba kendi etrafında dönüyordu gaza bassam gitmiyor frene bassam durmuyordu ve açıkçası biraz şekli de yamuktu arabanın . Bende babama sen sür dedim sürmek istemediği bu durumun Canımı sıktığı artıkaraba sürmeyeceğimi söyledim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki yorumu olabilir. Birinci siz orada yokken araba bir kazaya karışabilir ve kaportası etkilenebilir. Sembollerle yorumlarsam bu rüya bir kararınızın sizi olduğunuz yerde saydıracağını ve ilerleme kaydetmenizin imkansız olacağını haber verir. Kendinize güveninizi kaybedebilirsiniz. Bu aralar karar verirken bir bilene danışın derim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA