Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABAYI DEVRETMEK

05.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Magician
Eski iş yerime dönmüşüm, ilk günümmüş, herkes beni tebrik ediyor. Sonra ofisten çıkıp babamın mezarını ziyaret ediyorum.Önceki firmamdaki iş arkadaşım arabasını bırakıyor,parketmekten ziyade arabasını devrediyor ya da tamamen bırakıyor ancak arabayı bıraktığı yerin babamın mezarlığın önü olduğunu bilmiyor.Onunla uzaktan selamlaşıyorum.çok yoğun olduğunu söyleyip yanına gitmemi beklemeden uzaklaşıyor.Ben tekrar eski iş yerime dönüp arkadaşlarımın tebriklerini alıyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Eskiden tanıdığınız biri işinden ayrılınca sanki onun kadrosunu siz dolduracaksınız. Ancak bu durum eski işyeriniz de değil de eskiden birlikte çalıştığınız birinin iş yerinde de gerçekleşebilir. Arabanın devri, işin devri gibi düşünülebilir. Mezarlığın önünde olması iki anlama gelebilir. Ya işyeri, adres olarak o bölgededir ya da bu durum size verilen ilahi bir destektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA