Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABAYI ACEMİCE KULLANMAK

19.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dorami
Rüyamda direksiyon başındayım.araba kullanmayı yeni öğrendiğim için çok heycanlıyım.acemice arabayı sürüyorum.sonra annemi görüyorum, yanında birileri var annem arabayı acemice kullanmama kızarcasına yanındakilere bir zamanında çok iyi uçak kullanırdı diyor.o an gözümde uçak kullandığım zamanlar canlanıyor.yeşil bir uçağı kendimden gayet emin bir şekilde, herkes tarafından bilinen bir pilot edasıyla kullanıyorum.içimden ne günlerdi diye geçirip, uçak kullanan ben arabamı kullanamayacağım diyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Arabayı acemice kullanmak.. Siz biliyorsunuz ama ben araba kullanmaya yeni mi başladınız bilmiyorum. Ayrıca gerçekten acemice mi kullanıyorsunuz onu da bilmiyorum. Gerçekten böyle bir durum varsa bilinçaltınız sizi yüreklendirmeye çalışıyor olabilir. Eğer böyle bir şey yoksa kendi kararlarınızı almakta başarısız ve acemi iken çalışma hayatında çok önemli kararlara imza atan biri olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA