Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ARABAYA BİNMEK

15.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Türkistanlı Özbek
İyi günler, İşimden ayrılmışım bürodaki dört bayan ile vedalaşıyorum hepsiyle kucaklaşıp öpüşüyoruz yalnız birisi genç bir kız önce yanağıma sonra dudağımın kenarına ve akabinde dudağıma hafif öpücükler konduruyor üzgün bir şekilde o'na üzülme seni sık sık arayacağım diyorum. Çıktım yedi erkek arkadaş arabaya binerken birisi benden önce davrandı otomobile bindi ve araba gitti ben şaşkın şaşkın bakarken başka bir araba geldi o beni aldı bu sefer arabada üç kişiydik iyi oldu rahat giderim diyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gerçekten de işten ayrılabilirsiniz. Ya da yakında ayrıldıysanız başka bir ekibe katılacak, bir arkadaşınızın aklı ile hareket edecek ya da harekete geçeceksiniz demektir. Bu rüya işten ayrılma ile ilgili değilse, iş içindeki gruplaşmayı temsil ediyor olabilir. Size yaklaşan kız da bir aşkın habercisi olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA