Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN DURMAMASI

31.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen masalgibi
Merhaba erkek kardeşim ruyasında yaşadığı şehirde yenı tanıştıgı ve cok yakın arkadasıyla arabaya bınıyorlarmış dıreksıyon başında kendisi oturuyor yanındada arkadası araçla ilerliyorlarmış ama durmak ıstorlarmış ama ne yapsalar araç durmuyor ve valiliğe gırıp çarpıyorlar mış ne yaralanıyorlar ne de oluyorlar buna benzer ikinci bır ruya daha görüyor onuda yazıp gödericem bu ruyaları cok canlı hıssettım dıyor ve nadır goruyorum boyle ruyaları
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya kardeşinizin vereceği bir kararın ya da kendi aklına uygun hareketin yanlış olacağını, öngöremediği sorunlar çıkacağını ve olayın iplerinin elinden kaçacağını söylüyor. Valiliğe çarpmak yasal konularda sıkıntı yaşayacaklarını gösterir. Üstelik arkadaşını da bu işin içine katacak. Ya da (diğer rüyadan) arkadaşı onun fikrini alacak ve bu yola birlikte çıkacaklar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA