Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABANIN DİREKSİYONUNA GEÇMEK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Çelikten
Rüyamda kar yağıyor lapa lapa her yeri kaplamış ama rahatsız etmiyor beni.. sonra okuldan birini görüyorum arabasıyla geçiyor. Kendimi bi anda arabanın içinde buluyorum arka koltuktayım o sürüyor sonra ben nasıl olduysa direksiyona atlıyorum arkadan o da şaşıyor sonra İzin veriyor hakimiyet ikimizde oluyordu,yavaş gidiyoruz.Elini tutuyorum o da benimkini tutuyordu.Tutmak gibi değil de daha çok okşamak gibiydi ellerini hissediyorum.Birileri bize doğru bakıyordu ben gözlerimi kaçıyorum..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yalnızsınız ama bundan sıkıntı duymuyorsunuz. Aniden, eski bir tanıdık, yeniden hayatınıza girecek. Onun teklifini kabul edecek ya da nasıl olduğunu bilmeden onun hayatına gireceksiniz. Başta ipler onun elinde olsa da daha sonra bu ilişkiyi siz idare edeceksiniz. Aslında bu, paylaşımcı ve güzel bir birliktelik. Birbirinize yakınlaşacak ve hayatı birlikte göğüsleyeceksiniz. Bu rüya yeni bir sevgiliyi haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA