Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA İLE İLGİLİ ŞEYLER GÖRMEK

30.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tuuba
Arabamı park edecek yer kalmadığından işyerinin yanındaki piknik alanındaki masalardan birinin üzerine parketmişim. İş çıkışı kar yağmış arabalar karla kaplı ve inşaat başlamış benim arabam ve birkaç araba kazının ortasında kalmış.nasıl çıkaracağımı bilemiyorum sağa sola soruyorum ve çıkaramadım yaya gittim araba orada kaldı .. Hemen arkasından farklı bir yerde park yerinden çıkmaya çalışırken arkamdaki arabaya çarpıyorum.şoförü bağırıp çağırıyor.tamam ödeyeceğim diyorum anlaşmaya çalışıyoruz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili kararlarınızda, beklemeye aldığınız konularda ya da beklentilerinizde sorunlar var. Başkalarının hedefleri yüzünden artık beklentilerinize veda etmek zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca geri adım atarken de özgür olmayacaksınız. Kısıtlanmalar ve kuşatmalar sizi sıkıntıya sokabilir. Bu rüya bir uyarı rüyası. Söylediğim konularda herşeyi oluruna bırakmayın, beklentilerinizi gözlemleyin, gerektiği yerde hemen müdahale edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA