Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ARABA İLE GİTMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sude
Slm rüyamda arkadaşım ve eşi yurt dışına tatile gideceklermis bana da uçak bileti veriyorlar sende tatile git diyorlar bende tamm diyorum bileti alıyorum sonra bir guru birde siyah gürkan varmış onları yikiyorum onlarda saat dörde kadar kurusa diyorum sonra arkdasimun eşi seni havalanina bırakalım dior ben yok diyorum arabanın anahtarını gosteriorum ben kendim gidrem diyorum sonra Tamm dolarlar tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ne yıkadığınızı anlamadım. Ancak bu rüya bir iş fırsatını ya da maddi fırsatı haber veriyor. Yabancı kaynaklı bir firmanın imkanlarından faydalanma şansını yakalayacaksınız. Bu şansı size, gördüğünüz arkadaşlarınız da verebilir ama onlar sadece bir sembol de olabilir. İlk fırsatı yakaladıktan sonra kendi kararlarınızla ilerlemeyi tercih edeceksiniz, kimsenin yardımını kabul etmeyeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA