Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANNENİN DARP EDİLMESİ

28.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
İyi günler Kahin Hanım rüyamda kız kardeşimle birlikte bir sınıfta dersteyiz. Eski matematik öğretmenim olan Mehmet Hoca benim annemi darp etmiş. Darp ettiğini görmüyorum. Bende öğretmene kızıyorum. Sen nasıl hasta olan annemi darp edersin diyorum. Sonra bu dersi boykot ediyorum diyorum ve dersten çıkıyorum. Başta öğretmen olmak üzere herkes çok şaşırıyor. Kız kardeşim bu kız buna nasıl cesaret etti ki düşünerek çok şaşırdığını gördüm.Gerçek hayatta annem ameliyat oldu ve şuan hasta ...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öğretmen otorite konumundaki kişileri ya da saygı gösterilen insanları temsil eder. Hayatın dersleri var, acılar, sıkıntılar, üzüntüler yaşarız. Siz de annenizin hastalığında yaşadıklarınızı ders olarak görüyorsunuz ama bu derse isyanınız var. Annenize çok bağlı biri olmalısınız ve bu bir bilinçaltı rüyası. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA