Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANLAŞMAZLIK YAŞAMAK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Merve
Nemli corabimi binanin girisinde ki kalorifere koydum.çorabımı almaya gittiğimde yoktu.tanimadigimkadın almışIsrarla benim çorabım dedim.hep hayır dedi.Sonra ben nemliydi oraya astım dedimKadından çorabı aldığımda nemliydi yazıklar olsun dedim.Sonra kadın ağlayarak çok ağır konuştun dedi bana bende çorabım nemliydi ve almışsın bana haksizliga uğradığını söyleme dedim yanında bi kadın vardı çorabı ona verdim dokundu nemli dedi. Bak gördün değil mi sana hakımı etmiyorum dedim ağlayarak ve gittim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında size sıkıntı veren bir konuda, tam da konunun ağırlığından kurtulmuşken yeniden elde etme isteği ile harekete geçeceksiniz. Başaracaksınız ama hem siz hem de karşı taraf için üzüntü veren konuşmalar olacak. Oysa ki durup düşünseniz, elde etmeye çalıştığınız şey sizin için hayat boyu sorun yaratacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA