Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANAHTARLARI ÇALMAK

05.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hande
Rüyamda tanımadığım bir yerdeyim eşim masada tanımadığım bir erkekle oturuyordu erkeğin kucağında ufak çocuk vardı bir anda adam hamle yaptı eşimin iş için kullandığ şirketin arabasının anahtarlarını çaldı çocuk kucağında kaçmaya başladı eşim arkasından koştu gitti bende binanın en üst katına çıktım çocuklarım yetişkin, ama küçük çocuk hallerini gõrüyorum kızım kardeşini aldı asansõre bindi babamı aramaya gidiyoruz dedi gittiler baktım eşim tuvaletten çıktı bana anahtarları geri aldığını söyledi eşimin yüzünde yara gibi akneler vardı çocukları, sordu seni aramaya gittiler dedim baktım çocuklarda geri gelmişler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Eşinizin işini çalmaya kalkacak biri. Kendi işi ise elindeki müşteriyi kapmaya çalışabilirler ya da rekabetten zarar görebilir. Bir yerde çalışıyorsa bir açığını yakalayıp onun yerine geçmek isteyen birinin hamlesine karşı savunmasız kalabilir. Hem de olumlu haberler beklentisi içindeyken yaşanacak bu durum. Bir süre sıkılacağı anlaşılıyor, bu sıkıntı eve de yansıyacak ne yazık ki. Neyse ki sonuçta kaybettiklerini geri kazanacak ama etkisi uzun sürebilir olayın. Kendisine dikkatli olmasını söyleyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA