Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ANAHTAR GÖRMEK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Dilara kerem
Merhaba kahin, rüyamda eşimle yabancı bir evdeyiz. Fakat o evde kadınlı erkekli birçok insan uygunsuz çıplak vaziyette. Özellikle güzel, genç ,siyah ve küt saçlı bir bayan görüyorum. Mahrem yerlerinde tüyler görüyorum. Sonra biz evden çıkıyoruz kapıyı kapatıyoruz arabaya geliyoruz. Evde birşey unuttuğumuzu farkedip yukarı çıkıyoruz ama anahtarımız yok kapıyı açalım. Bir de bakıyorum kapının ağzında anahtar var. Anahtarı alıyorum bir anahtar daha görüyorum. Anahtarları çektikçe anahtar geliyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sorunsuz ve size çok garip gelen bir insanı tanıyacaksınız. Belki de yıllar önce tanıdığınız böyle biri vardır. Bir işiniz düşmüş olabilir ya da sosyal ortamlarda tanışmışsınızdır. Yeniden o kişiye ihtiyaç duyacaksınız ya da onun olduğu ortama girme zorunluluğunuz olacak. Anahtar kapının üzerinde olduğuna göre çözüm de orada. Bu başvuru çok olumlu sonuçlar verecek. Sizin için yeni kapılar açacak bilgiler elde edeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA