Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA ANAHTAR DÜŞÜRMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zara
Rüyamda metrobusun merdivenlerinden çıkarken arabamın anahtarını kaybediyorum inerken ikı tane erkek çocuğuna soruyorum onlarda bana anahtarımı uzatıyorlar bulup almışlar sonra eski sevgilimin akrabalarının evine gidiyorum orda ilişkimiz bittiği için ağlıyorum onlarda bana eski sevgilimin ayrı bir eve çıktığını söylüyorlar çok daha üzülüyorum sonra onları da başka bir yere bırakmak için evden çıktık arabada bebek kıyafetleri vardı akrabası olan kadında hamile olduğu için ona veriyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir süreçten çıkmışsınız ve yeni kararlar vermeniz gerekecek. Bunlar için edindiğiniz bilgi ve tecrübelerden faydalanmanız lazım. Siz aslında bir iş kadınısınız ya da hayatın maddi alanında daha başarılısınız. Ancak ilişkilerinizle ilgili yaşadığınız üzüntüler sizi sürekli aşağı çekiyor. Neyse ki yakında hayatın maddi yönü ile ilgili güzel haberler var. Ancak duygusal sorunları, geçmiş ilişkileri artık bir kenara bırakmanız lazım, yoksa şansınızı kaybedersiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA