Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AMELİYAT OLMAK

15.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yusuf
Merhaba rüyamda sol ayak tabanımdan ameliyat oluyorum.Evde tuvalete gidiyorum sol ayağım ameliyatlı olduğu için seke seke gidiyorum.Tuvalete gelince ayağımın altına ağrımaya başlıyor ayak tabanıma bakıyorum ayak tabanim şişmiş ve ayağımın altı beyaz toz ile kaplanmış dı ayağımın altını temizledim üfleyerek.Toz temizlenince ayağımın altına baktım şişlik hala duruyor ağrısı da devam ediyordu.Bi dikiş izi dekan yoktu sonra içimden bir ses sen aslında ameliyat olmadın diyordu seni ameliyat etmeyi unuttular diyordu.Not:Son zamanlarda manevi anlamda sıkıntılarım var mutsuzum morelim bozuk rüyanın bununla ilgisi olabilir mi.Yaş 18 erkek bekar birisiyim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sizin de belirttiğiniz gibi sıkıntılarınız rüyanıza yansımış. Ayağın ağrıması ve altındaki şişlik bazı konularda dayanma gücünüzün kalmadığını söylüyor. Bezen kendinizi çok yalnız ve unutulmuş hissediyor, kimsenin sizi anlamadığını düşünüyorsunuz. Yaşam sevincinizi tekrar kazanmanız gerekiyor, sekerek de olsa yürümeye devam etmelisiniz. Bunun için kendinizi bırakmamalı ve çabalamalısınız.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA