Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALYANS TAKMAK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen umut
Rüyamda dayımla ben başka şehire sınava girmek için gitmişiz. benim sınavım pek iyi geçmiyor heralde tam hatırlamıyorum.neyse hava almak için geldim zannedim diyorum.dayımın sınavı iyi geçmiş.parmaklarıma alyans ve tektaşımı takmışım.yüzükleri cebimde filan saklarsam düşer diyorum onedenle parmaklarıma takim dayımda görürse kaybolmasın diye taktığımı söylerim diyorum.not:evlenip ayrıldım rüyamda parmaklarıma taktığım yüzüklerde eski evliliğimden kalan yüzüklerdi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Alyans evliliği simgeler ama sizin durumunuzda, gördüğünüz alyanslar eski evliliğinize ait olduğu için, eski eşinizi kalbinizden atamadığınızı söylüyor. Hayatta her yeni adımı, eski eşinizi düşünerek atıyorsunuz. Hayat sınavlarınızı da bu nedenle veremiyor, sürekli başa dönüyorsunuz. Rüyanız, dayınızdan ders almanızı söylüyor. Belki onun ilişkilerine ya da hayata bakışına dikkatinizi vermelisiniz, onun gibi olmaya çalışmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA