Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALYANS GÖRMEK

04.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yüzük
Rüyada ablamın evindeyim uyuyacam orda sanki değerli birşeyleri varmış onun için saklanması gerektiğini söylüyorlar çünkü evlerine hırsız girebilirmiş. Ben yatağa geldiğimde 3 tane alyans vardı yatağımın yanında 2 tanesi eskimiş ve soluktu altın rengindede değildi. Ama bitanesi altındı ve ablamın alyansı diyorum ablam heralde saklamam için buraya bıraktı diyorum ve üç alyansı alıp uyuyacağım döşeğin altına katıyorum döşeğin altında saklıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Alyans görmek.. Kaç yaşındasınız? Evlilik yaşındaki biri için yorumlayayım rüyanızı. Ablanız ve ailesi kıskançlıktan korkan insanlar. Eğer ablanız evli değilse yakında bir evlilik yapabilir. Üç alyans, aynı aileden üçüncü evliliği temsil edebilir. Evlenen ablanız ya da siz olabilirsiniz. Diğer yandan eski iki alyansın yanındaki üçüncü bir alyans birinin üçüncü evliliğini yapacağını da söyleyebilir. Kısacası rüya pek çok anlam taşıyabilir. Medeni durumlar, kardeş sayısı ve yaşlar önemli. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA