Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALTIN VERMEK

16.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Seroş
Merhaba,rüyamda kileri temizliyordum,çıkan çöpü kapıya koyucaktım.Kapıyı açtım karşımda üç kadın,kapıyı açar açmaz içeri girdiler.Ve hızlıca etrafta dolanıyorlardı sanki bir aceleleri var gibi.Ben kızıyordum ne arıyorsun ne yapıyorsunuz diyordum.Kadınlardan biri benim odama girip kapının arkasındaki sehpanın üzerine elindeki poşeti bıraktı,poşette iki üç tane altın bilezik ve zincir vardı bunları sehpaya bıraktı ve ben hala kızıyordum neyapıyorsunuz diyordum.Ve sonrasında gitmişlerdi.Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dedikodulara neden olacak kısmetler elde edeceksiniz. Bir haber ve arkasından kadınların elinden alınacak kısmetler söz konusu. Siz bunu istemeyeceksiniz ama adeta üzerinize bırakacaklar. Altın her zaman sorunlu, dedikodulu veya sıkıntılı kısmeti, parayı temsil eder. Çok dikkat edin, başınıza iş açılmasın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA