Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA ALTIN TAKMAK

31.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Binnaz
Rüyada eşimin çalıştığı, şirkette çalışan arkadaşının karısı, şirkette çalışan başka bir erkek arkadaşı ile evlenirken gördüm dūğüne gittim, çeyrek altın taktım sonra gelinliğinle, bu kadın ve adam bize gelmíşler yan odaya giriyorum genç oģlumu, bebek olarak görüyorum üzerinde takılı, kırmızı kurdelalı çeyrek altını aldım kadına taktım altını, takarken altın zincirli oldu, boynuna taktım. NOT evlenen bu erkekle kadın şu anda ikiside evli.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenenler insanlar sosyal çevrelerinde ön plana çıkacakları olaylar yaşarlar. Bazen de ortak işlere girerler. Altın, dedikodulara neden olacak kısmetlerdir. Kadın, sadece eşini idare ettiği için rüyada ön planda olabilir. Bu rüya şirketin içinde yaşanacak gelişmeleri, kariyer değişimlerini, kazançlı yatırımları temsil ediyor olabilir. Bebek üzerinden alınan altın haberin üzerine sizin de olaya dahil olmak isteyeceğinizi haber veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA