Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AKREP GÖRMEK

16.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Skyress
Karanlık bi evdeyim ama tanıdık bir ev biliyorum sokak ışıklarının yardımıyla içirdi görünür hale geliyor. Ama her yer çok pis hani bayadır temizlik yapılmamış gibi yanımda 2 kişi var tanıyormuşum tanımıyor muyum bilmiyorum ama yerde ki böcek ve akreplerden bir bebeği korumaya çalıştığımı hatırlıyorum. Beyaz bir tül bez bebeğin etrafını sarıp düğüm atıcam ama nefes alması için biraz geniş bırakıcam. Bir kaç sefer denedim ama olmadı ardından bezin içinden kırmızı siyah bir böcek çıktı salladım gitmedi bende vurdum sonra da ezdim. Sonra yerde ki akrep ve diğer o büyük böceği gördüm. Ama tekrar bebeğe o beyaz bezi bağlayamadım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailevi bazı sorunlar yaşıyorsunuz. Akrep yakınlarınızda birinin size düşmanlık beslediğini söylüyor. Böcekler dedikodu ve çirkin konuşmaları temsil ediyor. Siz bu tarz muhabbetlerden uzak durmaya çalışıyorsunuz ve en doğrusunu yapıyorsunuz. Beyaz bez sizin yardım çığlıklarınız. Siz sükunetinizi korumaya devam edin
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA