Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AKREP GÖRMEK

20.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Akrep
Merhaba, rüyamda karı koca arkadaşımla beraber sevgilimle evimizdeyiz. Bi ara ablam da var ama akrebi gördüğümüz sırada yok. Sevgilimle yaşıyorum gerçekte de, rüyamda yatak odamızdan kapı altından üstünden akrep çıkıyor. Önce 1 taneydi sonra çoğalmaya başladılar tüylü ve rengarenklerdi. Biz de çoğalınca korktuk, yayılmaya başladılar aralarından kaçarken uyandım ve aşırı korktum. Bu arkadaşlarla yılbaşı kutlamasına gideceğiz haftaya ablamlarda dahil. Bir şey olmasın yoksa ? Teşekkürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evdeki akrep ilişkinizi ve ev düzenini çekemeyen insanlardan gelecek kötülükleri, düşmanlıkları simgeler. Rüya bir uyarı rüyası. Bu düşmanlıklar gördüğünüz arkadaşlarınızdan gelebilir aman çok dikkat edin. Ya da o arkadaşlarınızla birlikte iken yaşanacak gelişmeler can sıkıcı olabilir. Özellikle tüylü akrepler büyük kıskançlığı simgelerler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA