Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞLAYIP BAĞIRMAK

18.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Vanpamez
Annem rüyasında benim öldüğmü görmüş rüyada su sekilde deniizde yüzüyormuşuz ben annem ve arkadaşlarım sonra bnim 1 arkadaşım boğuluyor annem geri dönüyor onu kurtarıyor ,sonra denizden çıktık yol kenerında yürürken ben denize düştüm çıkamadım yukarı denizde buz tutmuş annem suya atlıyamıyor annemde bagırıyor ağlıyor denizin dibinden çık diye öldüğümü görüyor... Bukadar cevabnızı bekliyoruz teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağlayıp bağırmak.. Annenizin en büyük korkusu sizi kaybetmek. Aslında rüyada kendi korkusu ile yüzleşmiş. Başkalarının çocuklarına yardım ediyor olmalı anneniz ya da en azından onları dinliyor, destek olmaya çalışıyor. Ancak bu arada kendi evladını ihmal ettiğini düşünüyor da olabilir. Ağladığımız rüyalar haberci olmazlar, merak edecek bir şey yok. Başınıza bir şey gelmeyecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA