Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

16.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen adrtrk
Şimdi ben başka Bi gezegendeymişim oraya bişey için gitmişim bir ailenin yanında kalıyormuşum o ailenin çocuğu bana beni sevdiğini söylüyor bende ondan hoşlanabileceğimi söylüyorum aradan çok az bi vakit geçiyor ondan hoşlanamayacağımı ben Ahmet diye birine aşığım diyorum ağlayarak, sonra aradan yıllar geçiyor benim meğersem o adamdan çocuğum varmış bu çocuğu ailesi almış bende çocuğu görmeye geliyorum ama bana çocuğu göstermiyolar yaşlı bi kadın var bağırıp çağırıyorum ben kötü bi anne olabilirim ama sonuçta anneyim çocuğu benden almaya hakkınız yok diyorum. Sonra kavga çıkarıyorum orda birinin üstüne masa atıyorum masanın altında kalıyor sonra öldümü diye benim elim ayağım titremeye başlıyor bi bakıyorum ki kolu kopmuş ama hiç kan yok böyle oyuncak bi bebeğin kolunu koparmış gibi ağlamaya başlıyorum hapse atılcam diye sonra uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Medeni durumunuzu çocuğunuzun olup olmadığını bilmiyorum. Bu rüyanız için sağlıklı bir yorum yapamam ama sadece şunu söyleyebilirim olduğunuz dünyaya yabancı hissediyorsunuz kendinizi. İnsanların yalanları, sahtekarlıkları siz de insanlara karşı önyargı oluşturmuş, kendinizi o insanlardan çok farklı hissediyorsunuz. Kolun kopması güçlü bir desteğin yitirilmesine işarettir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA