Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

15.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Damlaa5555
Öncelikle merhabalar rüyamda eski sevgilim var iki buçuk sene önceki sevgilimle aynı evdeyiz benimle sakalasiyor göğüsle omuz arasındaki hizada et beni var ona dokunuyor açıyor dokunma diyorum karşıma geçiyor gülümsüyor satılmaya çalışıyor ..sonra ben bı yerde küçük kız çocuğunu düşmekten kurtariyorum çocukla oyun oynayıp ailesine götürüyorum orada birisi ağlarken ona ben de ağlıyorum evden çıkıyorum kuzenim var erkek evlenmek üzere üzerinde eski kırmızı penye var yaşlanmış görüyorum saçları beyazlamış sarılıyorum sonra ayrılıyoruz yorumlarda iz çok sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada ağlamak bazen gerçekten de ağlama ihtiyacımızı gidermek için görülür. Sizin bir türlü söküp atamadığınız bir meseleniz ve konuşulmasından bile rahatsız oluyorsunuz. belki de bunu bilen tek insan eski erkek arkadaşınız. Sizin bu sıralar ilgiye, şefkate ve birileri ile dertleşmeye ihtiyacınız var.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA