Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

05.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Süheyla
Merhaba, annem babam ve eşim yakın zamanlarda rahmetli oldular..Rüyamda ablamla annemlerin eski evine gitmişiz. Bak yine yuvaya döndük görüyor musun deyip gülüşüyoruz. Orda akraba olmayan aile dostu bir bir kardeşimiz var. Ama içimde ablamın uzaklara gideceğine ilişkin bir duygu var. Çok üzülüyorum ağlıyorum. Ağlayarak uyandım. rüyalarımı bulamıyorum. Nerden bakabilirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Yakınlarını sık aralıklarla kaybeden insanların ruhları özlem nedeniyle hassaslaşır ve negatif enerjilere açık hale gelir. Ağlamak ruhun üzerindeki bu enerjileri temizler. Bazen rüyalarda sadece rahatlamak için ağlarız. En yakınınız ablanız onun da sizden uzaklaşması fikri bilinçaltınızda korku oluşturmuş olmalı. Rüyalar yorumlanlandığında size mail ile bilgi gelir. Eğer gelmediyse spam ya da önemsiz posta kutunuzu kontrol etmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA