Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen melodi
Biriyle tanışıyorum yemek yiyoruz bu baska masadki bi kızın yanınagidip ona bişeyler yapıyor sinirleniyorum kalkıp gidiyorum masadan o kızla arkamdan gelip yanımda tartışıyorlar sıkılıyorum yeter artık diyorum çekip gidiyorum aglayarak sonra tanıstıtıgım genc bana bi masa hazrlayıp özür diliyor gül yaprakları döküyor basımdan asagıya ben affetmeyip aglayarak kalkıyorum masayı terkediyorum. çok içten aglıyorum gücüm kalmıyor bi yere düşüp kalıyorum insanlar toplanıyor basımda arkadasımı arıyorlar
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Rüyada gördüğünüz konuda daha önce sıkıntılar yaşamış, gel-gitli bir aşın içinde bulunmuş olabilirsiniz. Bazen bilinçaltı sadece bizi ağlatmak için senaryolar yazar. Ağlamak ruhu arındıran, yıkayan bir su gibidir. Ağladığımız rüyalar negatifi temizler ruhumuzdan. Bugün kendinizi düne göre daha iyi hissedeceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA