Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esgi sevgilimi aradim
Bu gün rüyamda Birisini ariçakdim ama birden bakinca esgi sevgilimi ariyordum acdı telefonu konuştuk ve bi kıza zaman önce rüyamda oturup ağladımı gördüm birden fark etmiştim karnim çok büyük oldunu hamile oldumu gördüm ondan sonra birden demiştim ki bende dügün istiyorum bende gelinlik Giyimek istiyorum arkamdan da bi ses dedi tamam yapcas üzme kendini ve sarıldı Bana arkami dönünçe esgi sevgilim bana sarilmişdi ondan sonra tek mutlu olduğumu güvende oldumu hisetdim bunlar ne demek ?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Evlenmemek ya da evlenememek konusu sizi üzüyor. Ruhunuza bu yüzden bir korku yüklemişsiniz. Bu durum negatif enerji oluşturur ve olacak olanı da geciktirir. Ağlamak ruhunuzdaki kötü enerjinin dışa salınmasını sağlar, korkuların azalmasına yardımcı olur. Rüya haberci değil ama bir nebze olsun hafiflemişsinizdir. En azından artık iyiyi kendinize çekecek enerji salınımı başlamıştır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA