Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

15.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlayda
Rüyamda 7 senelik sevgilimin şuanki nişanlısını görüyorum. Dün camdan düşüyodu yardım etmedim ittim rüyamda. Bugünde ona yalvarıyordum biz birbirimizi çok seviyoruz ben o kadar Çeyiz yaptım adımızı yazdırdım hepsine diyorum o seni sevmiyo ayrıl aramıza girme diyorum bizim çocuğumuz var diyorum oda bana yüzüğünü göstererek düşünücem belki affederim diyo ablası da bırakıcaksın onu diyo. Ben 2 gündür bunları görürken içime çeke çeke ağlıyorum sabahları öyle uyanıyorum neden peki. .....
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Elbette ki bilinçaltı rüyaları bunlar. Kadına kızgınsınız, aranıza girdiği için ama asıl kızmanız gereken kişi eski sevgiliniz. Sonuçta sizin ilişkiniz bittiyse ve yeni bir ilişki başladıysa bunu isteyen erkektir. Ağladığınız rüyalar haberci olmazlar. Sıkıntınızı ve ruhunuzda biriken negatif enerjiyi ağlayarak atmışsınız. Ağlamak ruhu temizler ve arındırır. Ağlamasanız belki çok daha vahim bir ruh haliniz olacak. Yedi seneyi unutmak ve silmek kolay değil. Belki profesyonel bir yardım almalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA