Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA AĞLAMAK

23.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi
Mrb rüyamda geçmişte ünv okuduğum konyaya gitmiştim,orada devamlı gittiğim alışveriş merkezini arıyordum,tenha ışıksız dar bir yoldan geçiyordum,korkuyordum peşime serseri takılırsa diye.Sonunda avm yi buldum,hiç değişmemişti. Sonra dışarıda,antika bir sokaktaydım,tarihi bir yapıya bakıyordum cami mi bu yapı net bilmiyorum ama o konyada güya sevdiğim adam çalışıyordu,öyle düşünüyordum, Acı acı ağlıyordum,göz yaşlarım içime akıyordu sevdiğim kişiyi hatırladığım ve özlediğim için anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Çok ağladıysanız rüyayı sadece ağlamak için görmüşsünüzdür. Bu durumda ruhunuz biraz hafiflemiş olabilir. Ama başka bir açıdan bu rüya bana geçmiş bir yaşamın izlerinden kaynaklanmış gibi geldi. Bazen derin uyku halinde bilincin alt katmanlarına ineriz. Bu şekilde geçmiş yaşamlardan, ruhumuzu çok etkileyen kesitler, parçalar görebiliriz. Bu görünümler ya kendi vefatımız ya da sevdiklerimizin vefatlarına ilişkin oluyor genellikle. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA