Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞAÇTAN ELMA KOPARTMAK

11.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sevgi
Mrb güzel bir kumsaldaydım,deniz dalgalıydı ve soğuktu ara ara ayaklarıma kadar denize giriyordum.İnsanlar vardı.Kumsalda bir elma ağacı vardı,bir tane kocaman kırmızı bir elma kopardım,üstünde minik bir çürük vardı,elmayla karnımı doyurdum,lezizdi.Sonra aynı rüyamı net hatırlamıyorum bir yol göbegindeydim,bir iett duragi ariyordum,arabalar gelip geciyordu,yanda bir klinik vardi,hemsire doktoru bekliyordu,eglence maksatli beyaz doktor onlugu, yesil doktor icligi giydim,eglendim cıktım ordan tbr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağaçtan elma kopartmak.. Huzurlu bir süreç var. Sakin, dingin, size dünyanın güzelliğini hissettirecek günler yaşayacaksınız. Bu sürecin sonunda, beklentilerin gerçekleşmesi söz konusu. Kendi ailenizden ya da başka bir aileden, havadan elde edeceğiniz kısmetler var. Bir sorun oluşabilir ama önemsiz. Adeta ekmek paranızı bedavadan kazanacaksınız. Ve bu gelişmeler sonrasında yorgunluğunuzu gidermek ve biraz kaygılardan uzaklaşmak isteyeceksiniz. Ufak bir sağlık sorunu yaşanacak. Belki siz belki de bir yakınınız için. Ancak bir sorun ya da merak edecek bir durum yok. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA