Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞACIN KÖKÜNÜ GÜÇLENDİRMEK

22.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansu Kaya
Merhabalar rüyamda havacı üniformalı bir komutanla sohbet ediyordum. Ben bi ara başka bir yere gidip geldim. Ben gelene kadar kurumuş bir ağacın etrafını diktörgen şeklinde kazımış. Kuru ağacı söktü. Ama ağacın iki tane köklü küçük bölümleri varmış altta kalan. Bunlar kurumamış bu bölümlerin etrafını çok güzel bi şekilde toprakla tekrar çevirdi. Bu rüya ne anlama geliyor. Şimdiden teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İki şey olabilir. Birincisi evli değilseniz ya da çok yakınlarınızdan biri evli değilse bir askerle evlenerek ailenin kökten güçlenmesi sağlanabilir. Ya da çok güveneceğiniz biri sizin aileniz için çok önemli şeyler yapacaktır. Bu arada askeri bir yerde çalışıyorsanız bu rüyanın yorumu farklı olabilir. Bana durumunuzu yazmadığınız için net bir şey söyleyemiyorum. Yaşınızı, medeni durumunuzu varsa evlatlarınızı ve işinizi bilmem gerekirdi. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA