Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞACIN EVİ TUTMASI

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Akaplan
Ruyamda kendi evimizn dışında bir ağaç var.ağaç evin bir tarafini kolon görevnde taşıyor.agac bir tarafindan yarılmış çatlamış.usta bana ağacı nasıl sıvayacagmi anlatyor.sokakta baska evde zarar görms.annemle cikiyorz uzun bir sokak bi tezgahta bsyler bakiyorz begenmiyorz.kendimi bi yerde buluyorm odalar var.bi odaya griyorum birinden kacıyorm.o odada bi sürü degisk insan ve hoca ders veriyo insanlar ufack.ben görünmez yapıyorm kendimi.Sonra baska odaya gecyorum kaçiyorm görünmez oluyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile gelenekleri ya da ailevi değerler, ailevi paralar sayesinde eviniz, yaşamınız ayakta duruyor. Ancak şimdi aileye ait bazı çatlaklar, sorunlar ortaya çıkacak. Bu durumu düzeltmeniz için size destek olunacak. Belki de bu görev size verilmiştir. Dünya hayatınızda böyle bir misyonunuz olabilir. Rüyanın bundan sonraki bölümünde astral seyahat yapmış olmalısınız. Ara boyutta ki hayallerin içinden geçmişsiniz. Odalar bunu gösteriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA