Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AĞACIN DEVRİLMESİ

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cansu9
Merhaba, sokakta valizimle giderken üniversite zamanlarımdan arkadaşlarımla karşılaşıyorum.Konuşurken karşı apatman bahçesindeki sadece yukarı dallarında kiraz olan agacı görüyoruz.Bir nar alıp gidip kiraz düşürmek için fırlatıyorum.İsabet etmiyor koşup yuvarlandığı yerden alayım derken bilmeden yavrularıyla kamufle olan anne kirpiyi tutuyorum, narı alıp döndüğümde arkadaşlrm ağaca çıkan kediyi indirmek için ağaca tırmanırken ağaç devrilmiş.Balkodaki kadın arkadşlara ağaç için kızmış,bağırıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tesadüfen gördüğünüz birine platonik bir sevgi duyacak, onu elde etmek için elinizdeki bazı değerleri kullanacaksınız. Ancak yine de karşılık bulmanız mümkün olmayacak. Bu durum hem canınızı yakacak hem de dostlarınız sizden etkilenip bir aileye zarar verecekler. Tepki alabilirsiniz, ama dikkat edin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA