Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA AÇIK KAPI GÖRMEK

28.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NAZLI
Merhaba, rüyamda teyzem ile bir odadayız. Ne sebeple olduğunu bilmiyorum ama bir beyaz, bir yeşil el örgüsü hırka var seç birini sana da örelim diyor. Fark etmez diyorum. Sonra hiç alakasız bir apartman içinde görüyorum kendimi. İlk katta bir daire, kapısı açıktı. Elimde anahtar var gibi hatırlıyorum ama net değilim. Ev sahibide Zafer isminde kısa bir süre önce çalışma arkadaşımdı. Bir davet üstüne gitmişim güya açık kapıdan girdim içeri.Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aile içi bir olay sizi olgunlaştıracak. Bir tercih yapacaksınız; ya doğru olanı ya da gönlünüzden geçeni. Sonuçları ise size değer katacak. İş yerinden arkadaşınız size ilgi duyuyor olabilir. Kapıyı açık bırakmış, isterseniz gönlüne girebilirsiniz. Ben rüyayı, evli olmadığınızı düşünerek yorumladım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA