Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA 4 KATLI EV ALMAK

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayşen
Rüyada yıllar önce ölen babam 4 katlı ev almış bu evi babamın aldığını tek ben biliyorum kūs kardeşimin kocasına söylüyorum bana karşı daha samimi davranmaya başlıyor menfati olduğunu dūşūnūyorum evin manzarası çok güzel denizi ışıl ışıl parlarken görūyorum denize karşı ama ev çok eski yan tarafı yıkılmış çok eskiden bu evde, anne ve iki kızı oturuyormuş evin yarısı yıkılmış bırakıp kaçmışlar evin içine giriyorum evin önünde ayakkabı dolabı var bir sürü erkek kadın ayakkabıları var halamla, kızınıda görüyorum görüyorum birer çift topuklu ayakkabı alıyorlar halam, bordo fiyonklu ayakkabıyı ayaģına giyiyor halamın ayağına tam geliyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dört eşit parçaya bölünecek bir miras ya da bir kısmet söz konusu. Babanızın büyüklerinden böyle bir yer kaldı ise sizler için bir kısmet getirebilir bu yer. Ancak pay alacaklardan birinin evinde bir vefat ya da ağır hastalık durumu söz konusu olabilir. Bu durum halanızı da ilgilendiriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA