Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RUMUZ YOK'UN RÜYASI-RÜYADA ANITKABİRİ KORUMAK

09.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen rumuzyok
Öncelikle Merhabalar... Ben bundan 6 ay öncesine dayanan bir rüyamın yorumunu sizden öğrenmek istiyorum. Gecenin ıssız bir saatinde Anıtkabir de nöbet tutarken düşman tarafından baskın yapılıyordu ben hedefi görmeden karşıya doğru atış yapıyordum atış yaptığım halde düşman üzerime doğru geliyordu daha sonra bulunduğum kulübeden aşağı inince düşman karşımda beliriyor ve ben onu vurmaya çalıştığım sırada beni vücudumun 3 yerinden vurmuştu ardından yere düştükten sonra tekrar 2 el ateş etmişti ve
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyada Anıtkabiri korumak.. Anıtkabir bir ideolojiyi, siyasi bir görüşü ya da ilkeleri simgeliyor. Belli ki kafanızdaki bu simgelere ya da siyasi olarak Atatürk ilkelerine karşı bir harekete karşı geleceksiniz. Siz bu konuda yeterli değilsiniz, karşı görüşlerin önünde başarısız olabilirsiniz. Bu nedenle kendi başınıza karşı koymak akıllıca olmayabilir. Vurulmak, olumsuz olarak etkilenmek anlamına gelir. Bu rüya bir uyarıcı rüyadır. Bu tür rüyalar genelde ilk bir yıl içinde çıkarlar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA