Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RUMUZ'UN RÜYASI: RÜYADA KORKMAK

27.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rumuz
Rüyamda biyerde okuyorum kaldığım yerde apart onkaldığım apartta ilk girişte okey oynayan insanlar var onları görüyorum sonra odaya çıkıyorum piknik tüpünü açıyorum yakıyorum yanmıyo daha öncede böyle olmuş rüyamda kapatıyorum kapanmıyo ben kapatıyorum o hala kapanmıyo onu birakip elime telefonu alip pencereye koşuyorum yanımda bir kız var oda yanımda pencerede korkuluk var dışarı çıkamıyoruz evi bırakıp gidemiyorum bağırıyorum pencereden insanlar beni duymuyo duyanlarda ciddiye almıyor yanımdaki kız boşuna uğraşıyoruz itfaiyeyi ara diyo telaşlı bi şekilde kaldı rüya alarma uyandım korkarak uyandım teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, korku hissedilen rüyalar haberci olmazlar. Ama sembollerle yorumlayacak olursak, bir olayın olmasından korkacak ve endişe içinde bekleyeceksiniz. Aynı zamanda rüyada korkmak gerçek hayatta şaşkınlıkla izleyeceğiniz bir olayın meydana geleceğini haber verir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA