Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RUBY'İN RÜYASI- RÜYADA BİRİSİ İLE TANIŞMAK

20.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ruby
Günaydın. rüyamda bisiklet sürüyordum sonra bisikletten indim bisikleti elimle sürerken yanımda bir çocuk belirdi benim yaşlarımda 26-28 yaşlarında. sarı saçlı mavi gözlü uzun boylu normal bir fiziğe sahip yanımda yürümeye bana gülümsemeye başladı. bende o esnada sevdiğim aşık olduğum kişinin fotoğraflarına bakmaya çalışıyordum telefonumdan sonra bu tarif ettiğim çocuk bana ikimizde hayatlarımıza doğru düzgün kişileri sokmadan birbirimizin hayatından çıkmayacağız diye arkamdan bağırdı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz hayatı öyle böyle idare ediyorsunuz, aslında mutlu değilsiniz. Sizin yanınıza gelen kişi sizinle daha önce sevgili olmuş biri olmalı. Bir önceki yaşamınızda olabilir, belki de daha öncelerinde yaşadığınız bir aşk. Ruhlarınız diğer boyutta buluşmuş ve birbirinize olan aşkı hatırlamışsınız. O size, sizi unutmadığını söylemiş ki muhtemelen ruhunuz da onu unutmadı. Ancak doğru aşkı bulduğunuzda birbirinizden kopacak ve yeni aşkın tadını yaşayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA