Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RRÜYA'NIN RÜYASI: RÜYADA TRENE BİNMEK

27.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rrüya
Rüyamda bir tren yolculuğu yapıyorum tren çok hızlı ama tren vagonunun içinde değilim de sanki raylarda gidiyorum arkamda birsürü vagon sonra yolun sonuna doğru geliyoruz böyle rayların bittiği yer yüksek bi yer ve alt kısmı masmavi deniz öyle güzel bi deniz ki sona gelince ben birden denize doğru uçuyorum yani tren vagonlarının bir kısmı denize doğru sarkıyo sonra vagonları geri raylara doğru topluyolar ama denize kimse düşmüyo sonra otel gibi bi yere giriyoruz balkondan bakıyorum aşşağısı deniz gibi havuz gibi çok güzel baa atla diyolar ama atlayamıyorum ama aşağı ata inip suya giriyorum sonra bi oyun oynuyoruz ve ben suyun altında nefes alabiliyororum sonra birden eve çağırıyolar beni eve geliyorum babamla kavga ediyorum ve eşyalarımı toplayıp evi annem ve kardeşimle terk ediyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Tren, bir süreci anlatıyor, yolculuğun bitmesi de o sürecin tamamlandığını. Bu sürecin sonunda her şey çok güzel olacak. Ardından yaşam koşullarınızda sıkıntılı bir değişim olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA