Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RESSTİ'NİN RÜYASI- RÜYADA BİRİNİN ÖLMESİ

11.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ressti
Rüyamda annem vefat ediyordu işlek bir caddenin ortasında bir kavşağa gömüyorduk. cenazede sadece babam ve ben vardık. annemin toprağı yağmur yağdığı için kayıyordu en son ayak ucu açıldı. babama seslendim kapatsın hemen diye. babamın aklına bir şey geldi gitti ve geri geldi. elinde siyah kaplı dağılan çok eski bir kuran vardı. bu kuran vefat eden babaannemden kalmaymış. annemle babama vasiyet etmiş. eşini önce kaybeden kuranı onunla beraber gömsün diye. babam mezara koydu ve kapattı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Anneniz hasta ise bu rüya bilinçaltınızdaki korkulardan kaynaklanıyor olabilir. Eğer böyle bir durum yoksa annenizin bir badire atlatması söz konusu olacak demektir ama merak etmeyin ölmeyecek. Bu duruma ilahi bir kader olarak bakın çünkü gerçekten de öyle. Bazı şeyleri engelleyemeyiz, kadere karşı gelmek imkansızdır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA