Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

REŞHA'NIN RÜYASI: RÜYADA BİRİNİ ARAMAK

04.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Reşha
Rüyamda kızımın beslenmesini verip okuldan eve dünüyorum bi oğlan çocuğuna çikolata verdim yolda tanımadığım ünlü bi fikir kadını kızıyla birlikte bana bakıyor görüşmek istiyor bende istiyorum kadının oturması için eve gidip minder getirdiğimde hafif yağmur başlamış ve kadın gitmişti bir kadın polis geldi ve beni kadına götürecekmiş o kadın demiş polisle birlikte yürüyoruz elimde birkağıt kadının adresi 08.11 gibi sayılar hatırlıyorum birden heryer su olmuş ve artık okyanusun içinde yaşıyorum su tertemiz heryer görünüyor herşey normal dev balinalar görüyorum birsürü bir tanesinin üzerinde muhteşem parlayan simli bir desen var hayretler içinde seyrediyorum hareketlerini okyanusun içinde yürümeye devam ediyorum elimde adres kağıdı yanımdada kadın polis hiç korkmuyorum bir gelin üstü beyaz altı siyah gelinlikli heryer su altında kaldığı için düğünü olmamış göz yaşları yolu ıslatıyor elimde o adres kağıdı ve yürümeye devam ediyorum.3çocuğum var.Çok Teşekkür ediyorum....
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aklından tamamen çıkarttığınız eski bir konu yeniden gündeme gelecek. Onunla ilgili çözüm arayışları içine gireceksiniz. Bu süreç sonrasında önünüze çok güzel kısmetler çıkacak, bunları iyi değerlendirmelisiniz. Düğünü olmayan biri, kim bilmiyorum. Belki de yakınlarınızda kısmet bekleyen, evlilik çağında olan biri olabilir.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA