Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

PURPLESED'İN RÜYASI-RÜYADA BUZLARI KIRMAK

17.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen purplesed
Rüyamda yerleri buzlar kaplamıştı ve yerlerle beraber dik bi yüzey sağ tarafımda buzlarla kaplanmıştı ve bi arkadaşım ile zıplayarak yerlerdeki buzları kırıyorduk ama yan yüzeydeki buzu kırak istemiyordum kırarsam yanından geçen insanlara zarar vereceğini düşündüm .parmağımla bir dokundum ve buzlar dağıldı ve kimseye bi zarar gelmedi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yalnızsınız ve bundan şikayetçi değilsiniz. Siz daha önceki arkadaşlıklarınızdan zarar görmüş ya da başkalarına istemeden zarar vermiş olabilirsiniz. Yeniden o durumda kalmamak için çabanız. Aslında yanınızda yürüyecek insanlarla ilgili sıkıntılarınız var daha çok. Sizden kariyer ya da sosyal konum olarak daha düşük seviyede olanlarla iyi anlaşıyorsunuz. Ancak içinizdeki gerçek yalnızlığa iyi gelecek birilerini bulma zamanı gelmiş. Kader size yol açacak, çabalamanıza gerek kalmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA